Blog

Dziś przed-świątecznie przedstawiam klip kolejnej przeszczęśliwej Pary jaką dano nam było uwiecznić w jakże ważny dla nich dzień życia :)
Mowa tu oczywiście o Marcie i Tomaszu oraz również trzecim bohaterze tego dnia- mianowicie przeuroczym synu- Radku.
Pamiętna upalna lipcowa sobota wraz z konkretną burzą która „wysadziła korki” na sali (na parę chwil)…a mimo to weselicho w pełni udane- zresztą sami zobaczcie!

 

Przedstawiam dziś kolejne wspomnienie nagrań roku 2015- Ślub Sandry i Łukasza. Pomimo żaru lejącego się z nieba, Goście stanęli na wysokości zadania; wręcz w miarę upływu czasu nabierali coraz większej energii :) Ale jakże mogłoby być inaczej na tak wielkim parkiecie w naprawdę przepięknym miejscu jakim jest Pałac Jaśminowy w pod-poznańskim Batorowie :) Dzisiejszy Teledysk w nieco spokojniejszym klimacie- specjalnie dla Sandry i Łukasza ! Miłego oglądania !

 

W świecie pełnym cynizmu i sarkazmu oni są receptą na to wszystko…Tak…to słowa jednego z Gości podczas udzielonego wywiadu na weselu przeuroczej Pary- Mileny i Piotra. Powyższe słowa po realizacji nagrania jak najbardziej potwierdzamy i odwdzięczamy się tym co jedynie w tym momencie możemy- klipem z piękną muzyką i ciekawym (jak już nas słuchy doszły) filmem :) Wesele odbyło się w Pałacu na Opieszynie, na plener udaliśmy się w stare, poczciwe miejsce- do Pałacu w Rogalinie. Miłego oglądania !

 

Przedstawiam dziś Teledysk ślubny Asi i Tomka- energicznej i prze-szczęśliwej Pary, która wraz ze swoją ekipą naprawdę wyluzowanych i spontanicznych gości pozwoliła nam zarejestrować udane kadry :) Ten właściwy „klimat” na weselu to zasługa również bardzo profesjonalnego zespołu Quattro Band- po tym weselu mieści się on w mojej ścisłej czołówce TOP zespołów na wesele ! Miłego oglądania !

 

Poprzedni post był z wiosny, no to teraz coś z początku jesieni :) Przedstawiam klip ślubny szalonej i przesympatycznej Pary ze Śmigla- Marleny i Adama. Oglądać tylko w HD ! :)

 

Dziś na dobry początek tygodnia krótkie wspomnienie początku lata. Ślub Asi i Tomka odbył się w Zaniemyślu a wesele w Pałacu w Brodnicy. Miłego odbioru :)

 

Dziś przedstawiam wiosenny klip ze Ślubu Pauliny i Łukasza. Poczynając od efektownych foteli w Kościele (podobno miały być niebawem wymienione) było dostojnie i wzruszająco :)

 

Sezon nagrań w pełni a montażyści ledwo żyją :) Już niebawem pojawią się pierwsze skróty z nagrań 2015. Dziś na początek klip, który swą premierę miał w minioną sobotę w Wąsowie podczas wesela Agaty i Marcina. (info dla wtajemniczonych: wersja full color RGB :)

 

Dziś już ostatni wpis z klipem roku ubiegłego. Pamiętny 3-dniowy wyjazd na Ślub Agaty i Grzegorza, który odbył się w Słupsku. (wesele Pałac Aureus) Było wszystko co lubimy czyli uśmiech i energia Młodej Pary dobra muzyka i parkiet pełen gości ! :) Plener realizowaliśmy w rodzinnym mieście p. Młodej- Ustce. Miłego oglądania !

 

Przedstawiam dziś kolejny klip z ubiegłorocznych nagrań weselnych. Wydarzenie wyjątkowe jak zawsze pod każdym względem…,tym razem dodatkowo był to Ślub polsko-hinduski…Przed Wami Marika i Gurpreet ! Miłego oglądania !

 

Oscary rozdane, polski film „Ida” wraca do kraju ze statuetką !
To my dziś odsłonimy fragment dzieła do jakiego przyczynili się Andżelika i Sebastian :) Wesele odbyło się w Karczmie Cykada w Chlastawie, plener- jesienią na Zamku Książ. Zapraszam do obejrzenia klipu weselnego !

 

Na dokładkę poprzedniego klipu przedstawiam dziś dodatkowo świetny wykon weselnego lipduba- dzięki kreatywności, zaangażowaniu i talentowi Młodej Pary a także (naturalnie) ich Rodziny oraz gości weselnych udało się zebrać odpowiedni materiał :) Przed Wami Agata i Grzesiek po raz drugi ! :)

 

Weekendowe nagranie nad morzem w Ustce zakończone- ekipa filmowa z powrotem w P-niu :) Czas zatem na prezentację przygotowanych specjalnie na tę okoliczność Podziękowań dla Rodziców! Przed Wami Agata i Grzesiek.

 

Zapraszam do obejrzenia kolejnego skrótu z tego wyjątkowego (a jakże !) dnia w którym występuje zawsze natłok m.in. emocji, radości ale i stresu :) Przed Wami Monika i Maciej którzy pobrali się 19 lipca 2014 r. w Kościele na poznańskim Dębcu a wesele odbyło się w Sali Bankietowej Jan III Sobieski w Luboniu.

 

Przedstawiam dziś klip Juli i Adama- wysportowanych rowerzystów, którzy pobrali się pod okiem naszych obiektywów 28 czerwca 2014 r. w Kościele na os. Piastowskim :) Wesele odbyło się w znanym i lubianym przez piłkarzy Hotelu Remes w Opalenicy :) Jak przystało na to miejsce nie obyło się w trakcie wesela bez krótkiego meczu :) Zapraszam do oglądania !

 

Dorota i Robert to wyluzowana Para chemików, z którą spotkałem się jeszcze przed Ślubem- na sesji narzeczeńskiej na Wydziale Chemii Politechniki Poznańskiej. Ślub odbył się 14 sierpnia 2013 roku. Pomimo upału wszystko odbyło się zgodnie z planem (nawet Ksiądz który zapomniał o Ślubie wszystko szybko przygotował :) a goście weselni na parkiecie do końca nie odpuszczali (ku naszemu zadowoleniu). Miłego oglądania !

 

Przedstawiam dziś teledysk ślubny przesympatycznej Pary, którą miałem okazję bliżej poznać. Zuza i Przemek pobrali się 24 sierpnia 2013 r. Wesele odbyło się w Dworku Niemierzyce. Szalona Para- szałowe wesele, do tego ulubieni fotografowie (z którymi współpraca zawsze się układa, a jakże !) czyli Naya. pl :)

 

Życząc wszystkim Fanom Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku, prezentuję pospiesznie Teledysk oddanego jakiś czas temu filmu ślubnego Eweliny i Michała- energicznej i żywiołowej Pary, pochodzącej prawie z przeciwległych stron Polski. Przesyłamy jednocześnie pozdrowienia dla Rodziny p. Młodego z Rzeszowa- regionu ulubionego- bowiem leżącego blisko Bieszczad…:)
Miłego oglądania !

 

Jakiś czas temu wspominałem o nagraniu podczas którego ekipa filmowa przeniosła się w czasie…
Niestety wszystko musiało być „utajnione” aż do ostatniej soboty, w której to główni bohaterowie filmu- Martyna i Piotr- pobrali się w bardzo spektakularny sposób. Nie „na co dzień” bowiem Pan Młody zakłada przed wyjściem z domu szablę a do Ślubu prowadzi Parę Reprezentacyjny Oddział Kawalerii Towarzystwa byłych Żołnierzy i Przyjaciół 15. Pułku Ułanów Poznańskich…Na te piękne kadry przyjdzie niestety jeszcze trochę poczekać- dziś przedstawiam natomiast pewnego rodzaju wstęp do filmu- opowieść o Młodej Parze, którą to było mi dane zrealizować…tym razem naprawdę proszę koniecznie podkręcić głośniki !
Miłego seansu filmowego :)

 

Czas ucieka nieubłaganie- za chwilę (miejmy nadzieję) przyjdzie piękna polska jesień. W studio montaże idą pełną parą a do rąk Par trafiają kolejne filmy. Tymczasem wróćmy do początku wiosny i dnia w którym to Kasia i Adam ślubowali sobie miłość, wierność i uczciwość…Przed Wami teledysk Młodej Pary !